درباره رها سرور

درباره رها سرور

گروه میزبان داده رها با نام تجاری رها سرور در زمینه میزبانی وب و ارئه خدمات سرور از سال ۱۳۹۰ کار خود را آغاز نمود و به طور متناوب خدمات ارائه سرورهای مجازی را همواره ارائه داده و با گذشت زمان سرویس های میزبانی هاست و سرور اختصاصی را در لیست کارهای خود قرار داده و ارائه این خدمات را نیز به محصولات خود اضافه نمود.

رها سرور علاوه بر میزبانی وب، یکی از پیشگامان ارائه خدمات سرویس های گیمینگ بوده و در کلاینت های بزرگی چون گارنا برای سالیان متمادی به عنوان گروه مدیریت و ارائه دهنده سرویس های میزبانی فعالیت داشته است و به عنوان نامی آشنا و پر افتخار همواره نام این مجموعه در کنار سرورهای گیمینگ نیز به چشم میخورد.

این مجموعه از سال ۱۳۹۷ با نام تجاری رها سرور کار خود را در زمینه میزبانی آغاز نموده و محصولات زیر را جهت ارائه خدمات به کاربران عزیز فراهم نموده است:

هاست لینوکس ایران

هاست دانلود

سرور مجازی ایران

سرور مجازی آمریکا

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی آمریکا

سرویس های نمایندگی

ثبت دامنه

و …..

 

رها سرور همواره تلاش بر این داشته تا بتواند با حفظ کیفیت و سرعت، بهترین خدمات را ارائه دهد. در این راستا سعی داشته ایم تا با استفاده از سخت افزارها و تکنولوژی روز دنیا خود به روز نگاه داشته و نیازهای مشتریان محترم را به بهترین تحو ممکن برآورده کنیم. امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند منان و حمایت شما مشتریان همیشه حامی ما که با حمایت خود اعتبار ما را فراهم ساخته اید، هر چه بیشتر ارائه خدمات و کیفیت سرویس های خود را افزایش دهیم.

 

 

با احترام

مدیریت رها سرور