فروش ویژه به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400

با سلام و احترام بهار یک نقطه دارد، نقطه آغاز بهار زندگیتان بی انتها باد سال نو مبارک ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت فرارسیدن سال نو، تیم رها سرور تصمیم گرفته تا به مناسبت این اتفاق میمون و ... بیشتر »

12th Mar 2021
فروش ویژه به مناسبت فرارسیدن نوروز 1398

با سلام و احترام بهار یک نقطه دارد، نقطه آغاز بهار زندگیتان بی انتها باد سال نو مبارک ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت فرارسیدن سال نو، تیم رها سرور تصمیم گرفته تا به مناسبت این اتفاق میمون و ... بیشتر »

20th Mar 2019
آغاز به کار فروش سرور مجازی ایران

با سلام تیم رها سرور با میزبانی سرورهای جدید خود در نظر دارد تا آغاز کار دوباره خود را در ضمینه ارائه سرورهای مجازی ایران با هاردهای HDD - SSD - Nvme اعلام نماید. برای ثبت سفارش می توانید به لینک های ... بیشتر »

17th Dec 2018
فروش هاست میزبانی لینوکس ایران

با سلام رها سرور آماده ارائه هاست میزبانی لینوکس بر روی هاردهای پرسرعت SSD به شما مشتریان عزیز می باشد. برخی از امکانات هاست ها میزبانی رها سرور به شرح زیر می باشد: استفاده از سرور اختصاصی ... بیشتر »

16th Dec 2018
خوش آمدید!

با سلام ایتدا از اینکه مجوعه رها سرور را برای میزبانی خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم و امیدواریم که بتوانیم در حد توان خود، انتظارات شما کاربران عزیز را برآورده کنیم. رها سرور با راه اندازی ... بیشتر »

3rd Nov 2018